info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
category

ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی

ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین Artist cafe کافه آرتیست، کافه رستوران پاول، پوشاک جین وست، مجتمع فنی تهران استان گیلان و میدان غزنوی🇮🇷 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت

در شهر رشت، محله گلسار ، ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین میدان غزنوی و علی حسین نیا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی مهیار قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان غزنوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس
  بلوار سمیه، بین 128 و 126
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • ایستگاه اتوبوس سمیه 134
  بلوار سمیه، بین 134 و 132
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی ندارد.
  neshan logo