info
عکس شارژ سیلندر گاز وپیک نیک
category

شارژ سیلندر گاز وپیک نیک محله کوهسار، تهران

فروشگاه فراورده‌های سوختی
5.0
3 رای

درباره‌ی شارژ سیلندر گاز وپیک نیک

شارژ سیلندر گاز وپیک نیک (فروشگاه فراورده‌های سوختی) در محله کوهسار تهران و خیابان انقلاب واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه فروشندگی فراورده‌های سوختی در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گچبری پیش ساخته کیمیا، تعمیرگاه خودرو گلشن چمران، نئون مهدیار ، رنگ فروشی اسدزاده و ابزار زنی مبلمان نوبخت قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شارژ سیلندر گاز وپیک نیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شارژ سیلندر گاز وپیک نیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شارژ سیلندر گاز وپیک نیک ندارد.
neshan logo