info
عکس ورودی مترو ایستگاه سهروردی
category

ورودی مترو ایستگاه سهروردی محله عباس آباد - اندیشه، تهران

ورودی ایستگاه

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه سهروردی

ورودی مترو ایستگاه سهروردی (ورودی ایستگاه) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان سهروردی شمالی، بهشتی واقع شده است. این ورودی یکی از شش ورودی ایستگاه مترو در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و پاساژ کوروش و همچنین بستنی سی دا، فیدیلیو، انستیتو زیبایی آنجل، ایستگاه اتوبوس سهروردی و دفتر ترجمه رسمی 693 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو سهروردی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ورودی مترو ایستگاه سهروردی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ایران شگفت انگیز
  سه شنبه 13 تیر ماه 1402

  این ایستگاه فقط یک خروجی دارد که در قسمت جنوبی خیابان بهشتی قرار گرفته است. اگر قصد رفتن به تقاطع خیابان خیابان سهروردی و بهشتی (عباس آباد) را دارید از این ایستگاه استفاده کنید. در اطراف این ایستگاه فروشگاه های ساخت کابینت های لوکس آشپزخانه و تعدادی هم بنگاه معاملاتی ماشین خارجی لوکس قرار دارند.

  1

سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه سهروردی واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه سهروردی
  سهروردی شمالی، بهشتی
 • ورودی مترو ایستگاه شهید بهشتی (جنوب شرقی)
  (4.0)
  شهید بهشتی، میرعماد، شانزدهم میرعماد
 • ورودی مترو ایستگاه شهید بهشتی
  (4.3)
  بزرگراه مدرس، بهشتی
 • ورودی مترو ایستگاه شهید قدوسی
  (4.0)
  بهشتی، بین شریعتی و عباس میرزا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه سهروردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 12 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه سهروردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه سهروردی ندارد.
  neshan logo