عکس مجتمع تجاری پیامبر مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع تجاری پیامبر (محله باغ فیض، تهران)

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی

موقعیت مجتمع تجاری پیامبر در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


مجتمع تجاری پیامبر (بازار و مرکز خرید) در محله باغ فیض تهران و خیابان پیامبر مرکزی واقع شده است. این مجتمع یکی از یازده بازار و مرکز خرید در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نور و همچنین شهید ستاری، کافی نت سام نت، مسجد پیامبر اعظم (ص)، کلینیک دندانپزشکی خورشید و فروشگاه جانبو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهید ستاری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر مجتمع تجاری پیامبر


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری پیامبر واقع شده‌اند:

 • کوروش مال
  (4.1)
  بزرگراه ستاری، مسیر اختصاصی پارکینگ
 • مرکز خرید نور
  (4.1)
  بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی
 • مرکز خرید پردیس زندگی
  (5.0)
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین شریفی و مهتاب پنجم
 • بازار طلا و جواهر کورش مال
  بزرگراه ستاری، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ArmiNFZL (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری پیامبر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری پیامبر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری پیامبر تهران ندارد.
  neshan logo