info
عکس شهر خودرو
category

شهر خودرو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی شهر خودرو

شهر خودرو (کارخانه) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هشت کارخانه در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه بازار گل و گیاه شهید لشکری و همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره 3 و اداره تحویل شماره 2 - کرمان موتور، شهر خودرو، پارکینگ کارکنان پارس خودرو، ایستگاه اتوبوس شهر خودرو و سری تراشی راستاد قرار گرفته است.
سایر کارخانه‌های که در محدوده شهر خودرو واقع شده‌اند:

 • شرکت فستو
  چهل متری عبیدی، ششم
 • شرکت بین المللی محصولات پارس ۱
  لشگری، بین لقمان حکیم و نخ زرین
 • شرکت ماشین سازی ذوالقدری
  بزرگراه لشگری، بعد از نخ زرین
 • تراکتورسازی
  لشگری
 • شهر خودرو
  بلوار علیمرادی، مرادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارسلان گل کار (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهر خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهر خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهر خودرو ندارد.
  neshan logo