info
عکس سوپر پروتئین جلالی
category

سوپر پروتئین جلالی محله تهرانپارس شرقی، تهران

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
3.0
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر پروتئین جلالی

سوپر پروتئین جلالی (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله تهرانپارس شرقی تهران و بلوار شاهد، ادیب، بین ارفاقی و غلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و مجتمع تجاری طناز و همچنین تالار تشریفات پریسا، عینک سازی و تعمیرات عینک پاسارگاد شرق، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو اصغری، پیتزا سبز و مشاوران بیمه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده سوپر پروتئین جلالی واقع شده‌اند:

 • سوپر پروتئین هانی بانی
  بلوار سید علی روته، دویست و سی و چهارم، بین دویست و سی و دو و 236/1
 • سوپر پروتئین تانوش
  بلوار شاهد، زفرقندی (196 شرقی)، بین شفیعی مکرم و جمیلی شبستری
 • مرغ و گوشت محمد
  بلوار سید علی روته، الهی
 • قصابی اقا غلام
  زین الدین، جمیلی شبستری، بین شهابی و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر پروتئین جلالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر پروتئین جلالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر پروتئین جلالی ندارد.
  neshan logo