info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه دامون و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر علایی نیا، بانک ملی، فلکه چهارم تهرانپارس، پیتزا دانوب و تعمیرگاه تخصصی EF 7 بشیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس زین الدین می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  میدان شاهد(پروین)
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)، بین طاهری 121 و زفرقندی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امید
  بزرگراه باقری، هشتم شرقی، مطهری، بین غدیری و طریقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم ندارد.
  neshan logo