عکس ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند درمانگاه ایران و بازارچه دامون و همچنین پت شاپ سنتر، داروخانه شبانه روزی دکتر علایی نیا، بانک ملی، آرایشگاه کودک میلانو و پیتزا دانوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم

ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی خیابان کنارگذر زین الدین پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شاهد
  میدان شاهد(پروین)
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امید
  بزرگراه باقری، هشتم شرقی، مطهری، بین غدیری و طریقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم ندارد.
  neshan logo