عکس ایستگاه اتوبوس معصومی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس معصومی (محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، حسینی، مطهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس معصومی در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس معصومی (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع باران و همچنین فست فود بمب سعید، کلینیک دندانپزشکی محیا تخصصی کودکان ،زیبایی و درمانی، نمایندگی مدیران خودرو، کبابی ناب گلپایگانی و آبمیوه بستنی طاووس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معصومی

ایستگاه اتوبوس معصومی را می‌توانید در شهر تهران، محله قنات کوثر - شهرک امید خیابان مطهری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، حسینی، مطهری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس معصومی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معصومی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، حسینی، مطهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معصومی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر
 • ایستگاه اتوبوس شانزدهم
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین رضاییان و نیکو قدم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معصومی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معصومی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معصومی ندارد.
  neshan logo