info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
category

ایستگاه اتوبوس انتهای سراج محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای سراج

ایستگاه اتوبوس انتهای سراج (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی فلوره، مبل دلشاد، مسکن آداک، ترمیم شیشه متال و خدمات فنی گاز محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای سراج تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس انتهای سراج تهران است که در محله قاسم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای سراج تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای سراج تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای سراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معصومی
  بزرگراه باقری، مطهری، بین حسینی و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امید
  بزرگراه باقری، مطهری، بین دوازدهم مرکزی و غفاری نطنزی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام
 • ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای سراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای سراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای سراج ندارد.
  neshan logo