info
عکس ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی
category

ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی

ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیفون تصویری طبا، چلوکباب سلف سرویس پسران صادق، بستنی فلوره، مبل دلشاد و مسکن آداک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی تهران، شهر تهران، محله قاسم آباد است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سراج خاقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه استقلال
  هنگام، بین گلها و بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه باقری، استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سراج خاقانی ندارد.
  neshan logo