عکس ایستگاه اتوبوس کانون
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کانون (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر

موقعیت ایستگاه اتوبوس کانون در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کانون (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند درمانگاه ایران و بازارچه دامون و همچنین رستوران بابک بریانک، بستنی برلیان شعبه 1، بوک من، بانک صادرات و دفتر اسناد رسمی ۴۳ تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون

ایستگاه اتوبوس کانون را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی بلوار خوشوقت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کانون عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس المهدی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استخر
  بلوار شاهد، بین زین الدین و حاجیان
 • ایستگاه اتوبوس معصومی
  بزرگراه باقری، حسینی، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  بزرگراه شهید زین الدین، مطهری، بین هشتم مرکزی و هفتم مرکزی اورعی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید، نرسیده به استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون ندارد.
  neshan logo