عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد (محله مجیدآباد - استقلال، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین، توحید، نرسیده به استقلال

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد در محله مجیدآباد - استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدآباد - استقلال تهران و خیابان توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجیدآباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک پارک پلیس، عمارت ارباب هرمز (موزه گرافیک ایران) و مجتمع باران و همچنین مرکز اهدای خون تهرانپارس، بوستان پلیس (باغ اناری)، شهدای گمنام، فرا سینما 6 بعدی و کافه براتوا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد را می‌توانید در شهر تهران، محله مجیدآباد - استقلال خیابان توحید پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، توحید، نرسیده به استقلال واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین، توحید، نرسیده به استقلال


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر
 • ایستگاه اتوبوس دوم مرکزی
  بزرگراه باقری، مطهری، بین سلماسی و دوم مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس الهی
  بلوار سید علی روته، بین الهی و دویست و سی و دو
 • ایستگاه اتوبوس دوم شرقی
  بزرگراه باقری، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید قائمی
  بزرگراه شهید زین الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo