info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس
category

ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس محله مجیدآباد - استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدآباد - استقلال تهران و خیابان قزوینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجیدآباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت ارباب هرمز (موزه گرافیک ایران) و شنبه بازار و همچنین خودپرداز سپه، زمین های فوتبال پارک پلیس، اجاره دوچرخه و ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس در شهر تهران، محله مجید آباد - استقلال و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی، بین بیستم گلستان و نگارستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین صبا تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک پارس چهارراه تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال، بین صاحب الزمان و بوستان مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه باقری، استقلال، بین توحید و دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 23 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی، بین بیستم گلستان و نگارستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo