info
عکس ایستگاه اتوبوس خیری
category

ایستگاه اتوبوس خیری محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیری

ایستگاه اتوبوس خیری (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک فرهنگیان و همچنین مجتمع آموزش رانندگی ماشین و موتورسیکلت اهنگ پیشتاز، بیمه کوثر - نمایندگی بیاتانی، درمانگاه شبانه روزی مهر تهرانپارس، اتو سرویس برادران چگینی و پژو سام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خیری تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

صبا تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی، بین پلیس و توحید
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین احسانی و عمارستانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیری ندارد.
  neshan logo