عکس ایستگاه اتوبوس خیری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیری (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیری در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیری (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت محمد بن عبدالله (ص)، مجتمع آموزش رانندگی ماشین و موتورسیکلت اهنگ پیشتاز، اتو سرویس برادران چگینی، بیمه کوثر - نمایندگی بیاتانی و تک رایانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خیری است که در محله تهرانپارس غربی خیابان کنارگذر زین الدین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

صبا تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد
  بلوار سید علی روته، بین 238 و حبیب نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین احسانی و عمارستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیری ندارد.
  neshan logo