info
عکس شیرینی نون قندی
category

شیرینی نون قندی محله کارگران، مشهد

شیرینی‌سرا
3.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیرینی نون قندی

شیرینی نون قندی (شیرینی‌سرا) در محله کارگران مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این قنادی یکی از شش شیرینی‌سرا در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپرداز بانک صادرات، پمپ بنزین ، قنادی نبات و آبنبات خدابخشی، ایستگاه مترو پروین اعتصامی و موتورسازی درودی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این قنادی به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی نون قندی واقع شده‌اند:

 • آبنبات و نبات پزی خدابخشی
  بلوار چمن، بین چمن 23 و 25
 • شیرینی فروشی ابراهیمی
  (4.0)
  بلوار چمن، چمن 25، بنی هاشم، بین بنی هاشم 15 و 18
 • شیرینی سرای فلاح
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید مهدی دهستانی و شهید حسین ثابت بیگیان
 • کارگاه شیرینی ثامن
  (5.0)
  بلوار صدر، صدر 26
 • قنادی پرواز
  (4.4)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی نون قندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی نون قندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی نون قندی ندارد.
  neshan logo