info
عکس هتل سنتی قنات یزد
category

هتل سنتی قنات یزد محله بازار نو، یزد

درباره‌ی هتل سنتی قنات یزد

هتل سنتی قنات یزد (هتل) در محله بازار نو یزد و خیابان امام خمینی، دروازه مالمیر، چهل محراب واقع شده است. این مجتمع یکی از پانزده هتل در محله بازار نو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شخصی سکه و مردم شناسی حیدرزاده و آنتیک سرای فانوس و همچنین هتل سنتی کهن کاشانه یزد، مهمانپذیر سون، بوم‌گردی عمارت بانو، پارک فهادان و آش شولی یزدی و آش رشته قرار گرفته است.
سایر هتل‌های که در محدوده هتل سنتی قنات یزد واقع شده‌اند:

 • هتل قلعه Ghale Hotel
  امام خمینی، مالمیر
 • خانه امینی
  سید گلسرخ، فهادان، شیخ احمد
 • هتل سنتی کوروش یزد
  چاوشیان، کوشکنو، شهید میرزاده، بین بقعه دوازده امام و حسینیه بزرگ فهادان
 • هتل کوروش
  امام زاده سید پنهان
 • هتل پارس یزد
  (5.0)
  امام خمینی، فهادان، بین سعد و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل سنتی قنات یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل سنتی قنات یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل سنتی قنات یزد ندارد.
  neshan logo