info
عکس ایستگاه اتوبوس قندریزی
category

ایستگاه اتوبوس قندریزی محله شهرک اندیشه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قندریزی

ایستگاه اتوبوس قندریزی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه اراک و خلیج فارس، بلوار شازند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه تخصصی صفی الله ایزدی، نمایندگی سایپا محمدی، بوستان مسافر، جایگاه گاز LPG با دستگاه و فروشگاه جهان بلبرینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قندریزی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس قندریزی اراک است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خلیج فارس، بلوار شازند است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قندریزی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قندریزی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قندریزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی رفت
  بلوار غدیر، کوهسار، بین شکوه 6 و شهدای صفری
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود
  کاظمی کرهرودی، بین میدان انقلاب و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری سابق
  کاظمی کرهرودی، بین گلها و یگانه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری سابق رفت
  کاظمی کرهرودی، بین بن بست یاس 1 و نسترن 9
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی برگشت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین زیتون و شاخسار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قندریزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قندریزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قندریزی ندارد.
  neshan logo