info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود

ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان کاظمی کرهرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ایران زمین، بوستان ارکیده، نمایندگی لاستیک بارز، تعمیرگاه برادران مقدسی و بستنی سنتی شفیعی گوار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود

ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود در شهر کرهرود، محله شهرک اندیشه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کاظمی کرهرودی، بین میدان انقلاب و احمدی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرهرود دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس حسینی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای کرهرود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقی زاده 1
  بلوار آیت الله طالقانی، شقایق
 • ایستگاه اتوبوس قندریزی
  خلیج فارس، بلوار شازند
 • ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی
  بلوار شازند، فهیم
 • ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده
  بلوار آیت الله طالقانی، باقی زاده، شهید خانلری، بین هوشنگ شیرمحمدی و مرادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود ندارد.
  neshan logo