info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی

ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان فهیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه تخصصی صفی الله ایزدی، نمایندگی سایپا محمدی، شرکت کارخانه تولید آرد تک، بوستان مسافر و جایگاه گاز LPG با دستگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی کرهرود

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود، ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی کرهرود است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شازند، فهیم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی کرهرود عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرهرود بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی کرهرود و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه قندریزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کرهرود
  کاظمی کرهرودی، بین میدان انقلاب و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی رفت
  بلوار غدیر، کوهسار، بین شکوه 6 و شهدای صفری
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری سابق
  کاظمی کرهرودی، بین گلها و یگانه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری سابق رفت
  کاظمی کرهرودی، بین بن بست یاس 1 و نسترن 9
 • ایستگاه اتوبوس فرامرزی برگشت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین زیتون و شاخسار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی ندارد.
  neshan logo