info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3
category

ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 محله شهرک ابوالفضل، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3

ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ابوالفضل کرهرود و خیابان امام رضا، سبحان، بین گلستان 1 و ستایش 1 واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ابوالفضل کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی فرجی، اتومکانیک پلاس+، گاز ال پی جی با دستگاه، نانوایی لواشی جمشیدی و کارواش ایران مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 کرهرود

در شهر کرهرود، محله شهرک ابوالفضل ، ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 کرهرود قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، سبحان، بین گلستان 1 و ستایش 1 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرهرود، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 کرهرود عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی چهارچشمه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 کرهرود و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک ابوالفضل3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذرآب
  بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، موسی صدر، بین نسترن 2 و خیام
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری
  خیابان خلیج فارس، شهدای صفری، بین عبدالرضا قربانی و ایوب عباسی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه منصوری
  امام رضا، جودکی، 20متری مطهری، بین سلیمانی و منصوری
 • ایستگاه اتوبوس نان بربری
  طالقانی، مشتاقی، حقانی، تقاطع عالی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3 ندارد.
  neshan logo