info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری

ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان شهدای صفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ایران زمین، تعمیرگاه برادران مقدسی، قنادی گلشن، فروشگاه لاستیک المپیک و نانوایی رحیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری کرهرود

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرهرود، ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری کرهرود است که در محله شهرک اندیشه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خلیج فارس، شهدای صفری، بین عبدالرضا قربانی و ایوب عباسی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرهرود، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری کرهرود عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس حسینی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری کرهرود و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای صفری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صافکاری
  کاظمی کرهرودی، قائمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس صافکاری رفت
  خلیج فارس، کاظمی کرهرودی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل3
  امام رضا، سبحان، بین گلستان 1 و ستایش 1
 • ایستگاه اتوبوس قندریزی
  خلیج فارس، بلوار شازند
 • ایستگاه اتوبوس کوچه قندریزی
  بلوار شازند، فهیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای صفری ندارد.
  location استان مرکزی، کرهرود، خلیج فارس، شهدای صفری، بین عبدالرضا قربانی و ایوب عباسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo