info
عکس ایستگاه اتوبوس نان بربری
category

ایستگاه اتوبوس نان بربری محله رودکی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نان بربری

ایستگاه اتوبوس نان بربری (ایستگاه اتوبوس) در محله رودکی اراک و خیابان حقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین (ع)، نانوایی تافتون، قهوه سرو، مرکز بهداشت امام حسین (ع) - طالقانی و تولیدی آوازه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نان بربری اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس نان بربری اراک است که در محله رودکی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، مشتاقی، حقانی، تقاطع عالی پور قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نان بربری اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شبانه روزی چهارچشمه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نان بربری اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نان بربری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی 1
  بلوار آیت الله طالقانی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای گردو
  شریعتی، علیمردانی
 • ایستگاه اتوبوس آخر رودکی
  امام رضا، بیات، حقانی، بین آرزو و غضنفر صوفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نان بربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نان بربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نان بربری ندارد.
  neshan logo