info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله شهرک گردو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گردو اراک و میدان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گردو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پاندا، معدن سنگ متروکه و مجتمع تجاری شعبانی و همچنین آکواریوم اشکان، شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، شیرینی الف، پیتزا پاسارگاد و مشاور املاک تاج محل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک

ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک در شهر اراک، محله شهرک گردو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب واقع شده است. ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهریار قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی رفت
  طالقانی، بین شفق و دلگشا
 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی
  طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس نان بربری
  طالقانی، مشتاقی، حقانی، تقاطع عالی پور
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 7
  بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، آزاد دست، بین نسترن 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
  neshan logo