info
عکس ایستگاه اتوبوس نسترن 7
category

ایستگاه اتوبوس نسترن 7 محله شهرک گردو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نسترن 7

ایستگاه اتوبوس نسترن 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گردو اراک و بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، آزاد دست، بین نسترن 6 و 8 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گردو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و یکشنبه بازار و همچنین سوپر پاییزان حبیبی، پارک گلستان، نانوایی (سنگک، لواش) و مجتمع مسکونی آلومینیوم 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نسترن 7 اراک

در شهر اراک، محله شهرک گردو ، ایستگاه اتوبوس نسترن 7 اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، آزاد دست، بین نسترن 6 و 8 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس نسترن 7 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قائم سیر.بشارت پیمان سابق اراک قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نسترن 7 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نسترن 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان بربری
  طالقانی، مشتاقی، حقانی، تقاطع عالی پور
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پارک رودکی
  20 متری مطهری، محمد میرزاخانی
 • ایستگاه اتوبوس معدن
  شریعتی، علیمردانی، بهادری، حافظ، بین گلستان 4 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نسترن 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نسترن 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نسترن 7 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، آزاد دست، بین نسترن 6 و 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo