info
عکس هدیه سرای رویال
category

هدیه سرای رویال (محله افسریه جنوبی، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هدیه سرای رویال

هدیه سرای رویال (فروشگاه لوازم خانگی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان تاجبندان - دوازدهم واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه لوازم خانگی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع افسریه، درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر، سوپر مارکت مروارید، کلیشه سازی آریامهر و موبایل عصر دیجیتال قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هدیه سرای رویال تهران

برای رفتن به فروشگاه هدیه سرای رویال تهران باید به شهر تهران، محله افسریه جنوبی و بروید. فروشگاه هدیه سرای رویال تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی است و مشتریان زیادی دارد. لوازم و قطعات یخچال برودتی مهماندوست، نمایندگی دوو و لوازم خانگی پارس فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هدیه سرای رویال تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هدیه سرای رویال تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باشگاه والفجر قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه هدیه سرای رویال تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هدیه سرای رویال تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده هدیه سرای رویال واقع شده‌اند:

 • لوازم و قطعات یخچال برودتی مهماندوست
  بزرگراه بسیج، رستم اعتمادی، اعتمادی، بین بلوار نیکوعمل و 15 متری سوم
 • نمایندگی دوو
  بیست متری افسریه
 • لوازم خانگی پارس
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • لوازم خانگی مرکزی 14
  بسیج، خاتم الانبیا، بین ازقندی و 15 متری سوم
 • لوازم خانگی حمید
  بزرگراه بسیج، میر اسماعیل- بیست و هشتم، بیست و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمل بار🚛《09195019510》 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هدیه سرای رویال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هدیه سرای رویال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هدیه سرای رویال ندارد.
  neshan logo