info
عکس خودپرداز بانک شهر
category

خودپرداز بانک شهر محله شهرک والفجر، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک شهر

خودپرداز بانک شهر (خودپرداز) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان نهم واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG حکیم، تره بار شیخ بهایی، مهد و خانه بازی کودک سرای محله والفجر، ایستگاه آتش نشانی شماره 49 و کافه طهران قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک شهر واقع شده‌اند:

 • atm 🏧
 • خودپرداز پارسیان
  بزرگراه کردستان، بیست و سوم
 • خودپرداز بانک صادرات
  شیخ بهائی، آیینه وند، بعد از ایرانشناسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saied.er (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک شهر ندارد.
  neshan logo