عکس زیتون
مشاهده در نقشه نشان
category

زیتون (محله عدالت، یزد)

فروشگاه مواد غذایی
4.0
6 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید قندی، بیست و دوم

موقعیت زیتون در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

زیتون (فروشگاه مواد غذایی) در محله عدالت یزد و خیابان بیست و دوم واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مواد غذایی در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و مرکز خرید آریا و همچنین شیرینی گلبن، نانوایی، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، مهمانپذیر مدرن یزد و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.


درباره فروشگاه زیتون

فروشگاه زیتون در محله عدالت شهر یزد، در خیابان بیست و دوم قرار دارد. فروشگاه زیتون یکی از فروشگاه‌های خوب محله عدالت است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند Hyper Sib (هایپر سیب) قرار دارند.


چطور به فروشگاه زیتون برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زیتون می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه زیتون مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زیتون را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید قندی، بیست و دوم


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده زیتون واقع شده‌اند:

 • Hyper Sib (هایپر سیب)
  (5.0)
  خیابان تیمسار فلاحی، عدالت، بین سوم و عدالت 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط navid (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی بقالی خواربار مواد غذایی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زیتون ندارد.
  neshan logo