info
عکس باطری سازی
category

باطری سازی (محله ولی آباد، تهران)

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری سازی

باطری سازی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله ولی آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این مکان یکی از هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مجموعه ورزشی شهر سالم (سوله الزهرا 21)، شیرینی فروشی شهرآرا، شورای حل اختلاف مجتمع شماره 20 (شهرری)، کافه دلسا و بانک مسکن قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده باطری سازی واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه خودرو
  داسار، بهمن چهارم
 • باطری سازی علی قاضی
  داسار، بهمن یکم
 • موتور سازی
  فدایی
 • صافکاری برادران رضایی
  بلوار شهید رجایی
 • مزدا
  بلوار شهید رجایی، اندیشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeed (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری سازی ندارد.
  neshan logo