info
عکس هتل فرهنگ یزد
category

هتل فرهنگ یزد (یزد)

درباره‌ی هتل فرهنگ یزد

موقعیت هتل فرهنگ یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

هتل فرهنگ یزد (هتل) در یزد و خیابان امام خمینی 3 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرخی، آب انبار شش بادگیری، موزه دیرینه شناسی کامبرین و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، شیرینی سنتی یزد، هتل سنتی رز ، مسافرخانه بهشتی و مسجد برخوردار قرار گرفته است.سایر هتل‌های که در محدوده هتل فرهنگ یزد واقع شده‌اند:

 • هتل ثلاثی یزد
  بلوار امامزاده جعفر، مصلی، بازار مشیری
 • هتل سنتی کتروا
  امام خمینی، امام خمینی 9، 11
 • هتل سیروس
  امام خمینی، بین پنجم و حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی
 • هتل اطلس
  (4.0)
  میدان بهشتی
 • هتل سنتی ادیب الممالک یزد
  (5.0)
  خیابان مسجد جامع، چهارسو، کوچه ریسمانیان، عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل فرهنگ یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هتل

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل فرهنگ یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل فرهنگ یزد ندارد.
  neshan logo