info
عکس اتو گالری آراد
category

اتو گالری آراد محله عباس آباد - اندیشه، تهران

نمایشگاه اتومبیل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتو گالری آراد

اتو گالری آراد (نمایشگاه اتومبیل) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از 100 نمایشگاه اتومبیل در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادران و مجموعه چهل سرا و همچنین پارکینگ شهید قنبرزاده، کارواش قنبرزاده، سرویس بهداشتی افرا، محل برگزاری نمایشگاه های مصلی و صافکاری تخصصی پیرهادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده اتو گالری آراد واقع شده‌اند:

 • آرتین موتور
  بهشتی
 • پرشیا پریمیوم نمایشگاه اتومبیل
  مطهری، بین گلریز و کوه نور
 • گوهرخودرو
  مطهری، حکمی
 • اتو گالری دامغانیان
  بهشتی، بین داریوش و سهروردی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتو گالری آراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتو گالری آراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتو گالری آراد ندارد.
  neshan logo