info
عکس املاک جم
category

املاک جم محله پروین اعتصامی، مشهد

بنگاه معاملات املاک

درباره‌ی املاک جم

املاک جم (بنگاه معاملات املاک) در محله پروین اعتصامی مشهد و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این بنگاه یکی از سه معاملات املاک در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی مقدم، فست فود رمانتیک، حسینیه خضرینی ها، دفتر پیشخوان دولت مقدم و اگزوز اکبر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این بنگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های معاملات املاک که در محدوده املاک جم واقع شده‌اند:

 • املاک ایران زمین
  بلوار صدر، بلوار شهیدان سلطانی، بین شهیدان سلطانی 5 و 7
 • املاک مسعود
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 13
 • مسکن درخشان
  بلوار چمن، شهید سالم، بین سالم 7 و 14
 • املاک یاران
  بلوار چمن، شهید سالم، یاران
 • املاک مراد نژادی
  بلوار چمن، چمن 12، بین نسترن و سالم 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Balad (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی املاک جم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد املاک جم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه املاک جم ندارد.
  neshan logo