عکس خیابان پروین اعتصامی مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 8 و 10
category

خیابان پروین اعتصامی مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان پروین اعتصامی در منطقه 7 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های مقدم، پروین اعتصامی و کوی پلیس عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه بسیج، کنارگذر بزرگراه بسیج و بلوار چمن قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان پروین اعتصامی می‌توان به مرکز تامین و توسعه بهزیستی۱۲ فروردین و نمایندگی فنی خدمات شهرسازی شهرداری مشهد اشاره کرد. در اطراف خیابان پروین اعتصامی 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان پروین اعتصامی مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان پروین اعتصامی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان پروین اعتصامی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان پروین اعتصامی مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...