عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 18
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 18 (محله مقدم، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش 16 و 18

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشش 18 در محله مقدم مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوشش 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مقدم مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پلیس + 10 خیابان کوشش، کلینیک تخصصی مشهد رنو جمشیدی، قنادی پیوند، پیتزا دایتی نو و مسجد امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 18

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس کوشش 18 است که در محله مقدم بلوار کوشش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوشش، بین کوشش 16 و 18 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوشش 18 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پروین اعتصامی است. همچنین آژانس زمان گشت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوشش 18 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش 16 و 18


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34
  بلوار جمهوری اسلامی، بعد از بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی 41
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 18 ندارد.
  neshan logo