info
عکس تاکسی سرویس سعادت
category

تاکسی سرویس سعادت محله مقدم، مشهد

درباره‌ی تاکسی سرویس سعادت

تاکسی سرویس سعادت (تاکسی تلفنی) در محله مقدم مشهد و خیابان کوشش 12-ابوحامد 11 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید کامیاب و توس واشر و همچنین دیزی سرای سعیدی، کلینیک تخصصی مشهد رنو جمشیدی، سالن زیبایی عروس شهر، پیتزا دایتی نو و کله پزی حجت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس سعادت واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس یگانه
  امام رضا، بین امام رضا 34 و 36
 • آژانس گردشگری مهر شبانه روزی
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 8
 • تاکسی بانوان
  بلوار فداییان اسلام، نوروز زاده، بین نوروز زاده 3 و 5
 • آژانس گوهرشاد
  بلوار فداییان اسلام، سیادتی، سیادتی 4
 • تاکسی تلفنی خلیج فارس
  (4.0)
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 3، خلیلیان 1 - فرجامی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس سعادت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس سعادت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس سعادت ندارد.
  neshan logo