info
عکس آژانس گردشگری مهر شبانه روزی
category

آژانس گردشگری مهر شبانه روزی محله عنصری، مشهد

تاکسی تلفنی

درباره‌ی آژانس گردشگری مهر شبانه روزی

آژانس گردشگری مهر شبانه روزی (تاکسی تلفنی) در محله عنصری مشهد و خیابان فداییان اسلام 8 واقع شده است. این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید کامیاب و پاساژ بابائیان و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، مرکز زیارتی اقامتی فرهنگیان (خانه معلم) فارس، اموزشگاه رانندگی پایه دوم و یکم رضوی، پیتزا راوک و رستوران و کترینگ امیران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس گردشگری مهر شبانه روزی واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس موزه
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شهيد عبدی - امت رضا 6، امت رضا، بین امت رضا 3 و 8
 • تاکسی سرویس سعادت
  بلوار کوشش، کوشش 12
 • تاکسی سرویس یگانه
  امام رضا، بین امام رضا 34 و 36
 • تاکسی بانوان
  بلوار فداییان اسلام، نوروز زاده، بین نوروز زاده 3 و 5
 • آژانس گوهرشاد
  بلوار فداییان اسلام، سیادتی، سیادتی 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ جمعه 01 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس گردشگری مهر شبانه روزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 01 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس گردشگری مهر شبانه روزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس گردشگری مهر شبانه روزی ندارد.
  neshan logo