info
عکس تاکسی سرویس موزه
category

تاکسی سرویس موزه محله عنصری، مشهد

درباره‌ی تاکسی سرویس موزه

تاکسی سرویس موزه (تاکسی تلفنی) در محله عنصری مشهد و خیابان حنایی9 - امت رضا واقع شده است. این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار دانش و همچنین هتل نخل، هتل آپارتمان ارمغان 1، چلوکبابی امید، شیرینی سرای بلقیس ترک و کترینگ و غذای آماده اکسیر قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس موزه واقع شده‌اند:

 • آژانس یگانه
  مصباح یزدی، ابتدای مصباح یزدی
 • تاکسی سرویس یگانه
  امام رضا، بین امام رضا 34 و 36
 • آژانس گوهرشاد
  بلوار فداییان اسلام، سیادتی، سیادتی 4
 • تاکسی بانوان
  بلوار فداییان اسلام، نوروز زاده، بین نوروز زاده 3 و 5
 • آژانس گردشگری مهر شبانه روزی
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برات پور (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس موزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس موزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس موزه ندارد.
  neshan logo