info
عکس آژانس گردشگری ستاره رضوی
category

آژانس گردشگری ستاره رضوی محله عنصری، مشهد

درباره‌ی آژانس گردشگری ستاره رضوی

آژانس گردشگری ستاره رضوی (تاکسی تلفنی) در محله عنصری مشهد و خیابان رجب زاده 13 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین هتل رفاه، عطر سید جواد، رستوران طلایی، سوییت آپارتمان رییسی و قهوه تک قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس گردشگری ستاره رضوی واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس موزه
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شهيد عبدی - امت رضا 6، امت رضا، بین امت رضا 3 و 8
 • ون هایس اطمینان
  امام رضا، امام رضا 4
 • تاکسی سرویس شبانه روزی (سیروان) میلادنور
  (5.0)
  بلوار شهدای حج، شهدای حج 2، شیخ طوسی، میرمرتضوی، میرمرتضوی 1
 • آژانس شبانه روزی ستاره رضوی
  (4.0)
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شهيد عبدی - امت رضا 6، بین حنایی 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس گردشگری ستاره رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس گردشگری ستاره رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس گردشگری ستاره رضوی ندارد.
  neshan logo