info
عکس ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
category

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی محله پروین اعتصامی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی (ایستگاه اتوبوس) در محله پروین اعتصامی مشهد و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی امید، رستوران مجید، ای جی گیم، فست فود رمانتیک و قنادی نبات و آبنبات خدابخشی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی مشهد

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله پروین اعتصامی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سعادت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروین اعتصامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی ندارد.
  neshan logo