info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت محله 17 شهریور، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت

ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان چمن 12-نسترن 22 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی کفش مشهد (محسنی)، سالن زیبایی حمیده بانو، سوپرگوشت سفارشی، خودپرداز بانک سپه و دبیرستان شهید دهنوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت مشهد

ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله هفده شهریور پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس سعادت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای هدایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی
  بلوار فداییان اسلام، بین فدائیان اسلام 9 و فداییان اسلام 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 5
  بلوار شیرودی، بین شیرودی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار چمن، چمن 23، بنی هاشم، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت ندارد.
  neshan logo