info
عکس ایستگاه اتوبوس یاران 24
category

ایستگاه اتوبوس یاران 24 محله 17 شهریور، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاران 24

ایستگاه اتوبوس یاران 24 (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان عنصری شرقی ۷ - یاران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی کفش مشهد (محسنی)، خیاطی موسوی، اتوسرویس علی، داروخانه دکتر سعیدی پویا و اتحادیه برق خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاران 24 مشهد

ایستگاه اتوبوس یاران 24 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله هفده شهریور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار صدر، یاران 22، یاران، بین یاران 23 و 25 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاران 24 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاران 24 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاران 24 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 5
  بلوار شیرودی، بین شیرودی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار چمن، چمن 23، بنی هاشم، بنی هاشم 22
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاران 24 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاران 24 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاران 24 ندارد.
  neshan logo