info
عکس ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
category

ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 محله مقدم، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17

ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مقدم مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا (ع)، لوازم یدکی موتور سیکلت لله بیگی، مجتمع فرهنگی امیرالمؤمنین، باشگاه فوتبال و فوتسال اختر خراسان و سرای امدادگران جمعیت هلال احمر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 مشهد

ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله مقدم قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس دانیال قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فدائیان اسلام 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 23
  بلوار صدر، بین صدر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17 ندارد.
  neshan logo