عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی (محله کوی پلیس، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی در محله کوی پلیس مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پلیس مشهد و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی پلیس مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ژوراسیک مشهد و همچنین هتل جهانگردی مشهد، بوستان پروین، سرویس بهداشتی عمومی کتابخانه، دبستان و پیش دبستانی دکتر حسابی و کافی امیران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی

در شهر مشهد، محله کوی پلیس خیابان پروین اعتصامی، ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای پروین اعتصامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 11
  مهدی، قائم، بین قائم 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس قائم 18
  مهدی، قائم، بین قائم 16 و 18
 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)
  امام رضا، فارابی 25، فارابی 26
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 11
  بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 11 و شهید خبیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی ندارد.
  neshan logo