عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 19
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 19 (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش17 و 19

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشش 19 در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوشش 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پلیس + 10 خیابان کوشش، کلینیک تخصصی مشهد رنو جمشیدی، قنادی پیوند، پیتزا دایتی نو و مسجد امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 19

ایستگاه اتوبوس کوشش 19 را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوشش بلوار کوشش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، بین کوشش17 و 19 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس کوشش 19 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو پروین اعتصامی است. همچنین تاکسی بانوان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوشش 19 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش17 و 19


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34
  بلوار جمهوری اسلامی، بعد از بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی 41
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 19 ندارد.
  neshan logo