عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (محله کوی پلیس، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و بزرگمهر

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در محله کوی پلیس مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پلیس مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی پلیس مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پلیس + 10 خیابان کوشش، لنت ترمز ریحانی، فارم ماشین، قنادی پیوند و مسجد امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش

در شهر مشهد، محله کوی پلیس بلوار جمهوری اسلامی، ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و بزرگمهر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفده شهریور قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی بانوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و بزرگمهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه کوشش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع حافظ
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 4
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان حافظ
  کوشش 34-اصلانی، بین قائم و میدان حافظ
 • ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15
  بلوار کوشش، امام رضا 76، شهید خبیری، شهید موسوی 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش ندارد.
  neshan logo