عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (محله مقدم، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید حسین ثابت بیگیان و بلوار کوشش

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در محله مقدم مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله مقدم مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پلیس + 10 خیابان کوشش، لنت ترمز ریحانی، فارم ماشین، قنادی پیوند و پیتزا دایتی نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله مقدم بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید حسین ثابت بیگیان و بلوار کوشش می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو پروین اعتصامی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بانوان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین شهید حسین ثابت بیگیان و بلوار کوشش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه کوشش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حافظ
  کوشش 34-اصلانی، بین قائم و میدان حافظ
 • ایستگاه اتوبوس شهید موسوی 15
  بلوار کوشش، امام رضا 76، شهید خبیری، شهید موسوی 15
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پروین اعتصامی
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34
  بلوار جمهوری اسلامی، بعد از بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 19 و بلوار فداییان اسلام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش ندارد.
  neshan logo