عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و جمهوری اسلامی 12

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پمپ بنزین 11 بلوار جمهوری، نمایندگی ایران خودرو بیک خراسانی، پلیس + 10 خیابان کوشش، لنت ترمز ریحانی و فارم ماشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش است که در محله کوشش بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و جمهوری اسلامی 12 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هفده شهریور قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بانوان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و جمهوری اسلامی 12


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه کوشش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)
  امام رضا، فارابی 25، فارابی 26
 • ایستگاه اتوبوس میدان حافظ
  کوشش 34-اصلانی، بین قائم و میدان حافظ
 • ایستگاه اتوبوس انتهای پروین اعتصامی
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش ندارد.
  neshan logo