info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 محله پروین اعتصامی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 (ایستگاه اتوبوس) در محله پروین اعتصامی مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ مشهد و همچنین باغ کروکدیل ها، پیتزا دراگون، ایستگاه اتوبوس چهارراه پروین اعتصامی، درب باغ گیاهشناسی مشهد و پارکینگ باغ گیاه شناسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 مشهد، شهر مشهد، محله پروین اعتصامی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سعادت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی 34 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 14
  (5.0)
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 1
  (5.0)
  بلوار شهید اصلانی، ابتدای بلوار شهید اصلانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 34 ندارد.
  neshan logo