info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه
category

ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه محله فرودگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه

ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بانوان ریحانه، فرهنگسرای ریحانه، زمین چمن باباقدرت، ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه و انبار غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه مشهد، شهر مشهد، محله فرودگاه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، نرسیده به میدان غدیر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان ریحانه است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان ریحانه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ریحانه ندارد.
neshan logo