info
عکس کلبه سبز Green Hut
category

کلبه سبز Green Hut محله کوی فیضیه، یزد

ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلبه سبز Green Hut

کلبه سبز Green Hut (ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان گلستان ۳ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پدربزرگ، درمانگاه اختصاصی حیوانات خانگی دکتر حسین آنتیک چی ، رستوران شهریار، سوپر پت و مت و مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا که در محدوده کلبه سبز Green Hut واقع شده‌اند:

 • شرکت بازار گستر پگاه شعبه یزد
  (5.0)
  بلوار دانشجو، شهید علی محی الدینی
 • شرکت محصولات لبنی پگاه
  (4.0)
  بلوار دانشجو، شهید علی محی الدینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلبه سبز Green Hut اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلبه سبز Green Hut در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلبه سبز Green Hut ندارد.
  neshan logo