info
عکس شرکت محصولات لبنی پگاه
category

شرکت محصولات لبنی پگاه محله آبشاهی، یزد

ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت محصولات لبنی پگاه

شرکت محصولات لبنی پگاه (ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا) در محله آبشاهی یزد و خیابان شهید علی محی الدینی واقع شده است. این مکان یکی از دو مرتبط با صنعت غذا در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین مانا درب، فروشگاه پلی کربنات یزد، لاستیک جام جم (بریجستون)، کارواش یاس و فروشگاه پروا قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات مرتبط با صنعت غذا که در محدوده شرکت محصولات لبنی پگاه واقع شده‌اند:

 • کلبه سبز Green Hut
  بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، گلستان 3
 • صنایع غذایی هلچین
  بلوار دانشجو، شهید مرتضی صالحیه
 • شرکت بازار گستر پگاه شعبه یزد
  (5.0)
  بلوار دانشجو، شهید علی محی الدینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت محصولات لبنی پگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت محصولات لبنی پگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت محصولات لبنی پگاه ندارد.
  neshan logo